Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
RZSKA - strona główna
Szkolenie w Wiśle 20-26.10.2013 Szkolenie w Wiśle 20-26.10.2013
W dniach 20.10-26.10.2013 Regionalny Związek Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Śląskiego zorganizował szkolenie które odbyło się w Ośrodku Szkoleniowo - Wypoczynkowym "U Fojta" w Wiśle. Tematami szkolenia były:
1. Pierwszy kontakt z osobą uzależniona i współuzależnioną od alkoholu;
2. Kobiety uzależnione i współuzależnione - uwarunkowania płciowe w udzielaniu pomocy;
3. Profilaktyka uzależnień, kształtowanie postaw rodzicielskich wprowadzających dziecko w dorosłość.
W szkoleniu uczestni ... czytaj więcej
Szkolenie w Małym Cichym 06-12.10.2013r. Szkolenie w Małym Cichym 06-12.10.2013r.
Zobacz fotki
W dniach od 06.10. do 12.10.2013 roku Krajowa Rada Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich w partnerstwie z Regionalnym Związkiem Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Śląskiego zrealizowała szkolenie w ramach projektu dofinansowanego z środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Szkolenie odbyło sę w Małym Cichym koło Zakopanego. W wykładach uczestniczyło ok. 40 osób.
Tematy szkolenia:
Szkolenie I – Pierwszy ko ... czytaj więcej
Szkolenie - Ośrodek U FOJTA w Wiśle od 04.11. do 10.11.2012. Szkolenie - Ośrodek U FOJTA w Wiśle od 04.11. do 10.11.2012.
Zobacz fotki
Szkolenie odbyło się w ramach projektu ,,Zlot Rodzin Abstynenckich - Leśniów 2012" a zorganizował Zarząd Regionalnego Związku Stowarzyszeń Abstynenckich woj. śląskiego dzięki dotacji pozyskanej w konkursie ofert ogłoszonym przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Katowicach.
Przeszkolonych zostało 30 osób z tematów :
a) role dzieci w rodzinach alkoholowych a sposób oddziaływania terapeutycznego w celu lepszego m ... czytaj więcej
Szkolenie dla administratorów systemu RZSA Szkolenie dla administratorów systemu RZSA
Zobacz fotki
W dniu 15 stycznia 2012 r o godz, 9,00 w siedzibie Katowickiego Stowarzyszenia Trzeźwościowego "Jędruś" w Katowicach odbyło się szkolenie dla przedstawicieli Klubów biorących udział w projekcie "Strona internetowa dla każdego Stowarzyszenia".
Szkolenie w Małym Cichym Szkolenie w Małym Cichym
Zobacz fotki
W dniach 20.09.-25.09.2011 Regionalny Związek Stowarzyszeń Abstynenckich woj. śląskiego zorganizował szkolenie dla członków stowarzyszeń abstynenckich z terenu województwa. Na szkoleniu były omawiane zagadnienia z zakresu funkcjonowania organizacji pozarządowych, posługiwanie się nowoczesnymi technologiami w prowadzeniu dokumentacji stowarzyszenia, pierwszy kontakt, współpracy międzysektorowej oraz sytuacja ofiar przemocy ... czytaj więcej
Szkolenie Szkolenie
Zobacz fotki
Temat: "Nowoczesne technologie w nowoczesnych organizacjach - prowadzenie dokumentacji elektronicznej, wykorzystanie multimediów w pracy z beneficjentem, Internet w organizacji"
Szkolenie wg. Projektu Krajowej Rady Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich "Wspólnie Znaczy Lepiej".
Projekt dofinansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach konkursu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.
poprzedna strona [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  następna strona
Serwisy internetowe, sklepy on-line, systemy CMS dla Twojej firmy