Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
RZSKA - strona główna
SZKOLENIE ,, Pierwszy kontakt z osobą uzależnioną, skuteczna motywacja do podjęcia leczenia i zmiany zachowań na pro-społeczne SZKOLENIE ,, Pierwszy kontakt z osobą uzależnioną, skuteczna motywacja do podjęcia leczenia i zmiany zachowań na pro-społeczne
Zobacz fotki
Szkolenie "Pierwszy kontakt z osobą uzależnioną, skuteczna motywacja do podjęcia leczenia i zmiany zachowań na pro-społeczne" zostało zrealizowane w dniach 29 i 30 września 2010 roku wg. Projektu Krajowej Rady Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich "Wspólnie Znaczy Lepiej".
Projekt dofinansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach konkursu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.
Szkolenie ,, Pierwszy Kontakt z Osobą Uzależnioną i Współuzależnioną od Alkoholu Szkolenie ,, Pierwszy Kontakt z Osobą Uzależnioną i Współuzależnioną od Alkoholu
Dnia 13 marca 2010 roku w siedzibie Katowickiego Stowarzyszenia Trzeźwościowego ,,Jędruś" Zarząd Regionalnego Związku Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Śląskiego zorganizował szkolenie ,, Pierwszy Kontakt z Osobą Uzależnioną i Współuzależnioną od Alkoholu".
W szkoleniu uczestniczyło 31 osób.
Zobacz fotki z szkolenia !!!
Wykłady w formie warsztatów prowadzili: Lidia Krajewska-Muszyńska - Specjalista Psycholog Kliniczny i Specj ... czytaj więcej
Szkolenie - Inicjatywy społeczne na rzecz profilaktyki uzależnień Szkolenie - Inicjatywy społeczne na rzecz profilaktyki uzależnień
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego zorganizował cykl szkoleniowy skierowany do członków i liderów klubów abstynenckich z terenu województwa śląskiego, mający na celu promocję działań profilaktycznych oraz nabycie umiejętności związanych z organizacją inicjatyw społecznych.
Szkolenie było realizowane w okresie od września 2009 do grudnia 2009.
Szkolenia przewidziane były dla dwóch grup:
- Grupa I spotkania w Katowicach,
- Grupa II spotkania w Myszkowie.
Ponadto dla ... czytaj więcej
Praca z osobami używającymi narkotyków Praca z osobami używającymi narkotyków
W dniach 26.10.2009 - 29.10.2009 Zarząd Abstynenckiego Klubu Wzajemnej Pomocy „Jedność” w Myszkowie zorganizował warsztaty: „ Praca z osobami używającymi narkotyków”.
Zobacz fotki z szkolenia !!!
Warsztaty te realizowane były dzięki wsparciu Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.
Celem projektu „Szansa – zwiększenie kwalifikacji osób pracujących z uży ... czytaj więcej
Szkolenie w zarządzaniu stronami internetowymi Szkolenie w zarządzaniu stronami internetowymi


W dn.16 listopada w siedzibie RZSA Województwa Śląskiego w Piekarach Śląskich przy ul.Damrota 19 odbyło się szkolenie w obsłudze stron internetowych w systemie CMS.Szkolenie prowadził autor tego systemu Łukasz Piec.Szkolenie było przeznaczone dla wszystkich chętnych,którzy biorą udział w realizowanym projekcie "Strona internetowa dla każdego Stowarzyszenia",ale również dla wszystkich chętnych nie biorących udziału w tym projekcie.
Szkolenie było bezpłatne.
Szkolenie - Wisła 2008 Szkolenie - Wisła 2008

W dn.04.10 - 11.10.2008 r.RZSA zorganizował Obóz terapeutyczny w Wiśle.

Szkolenie było prowadzone w/g autorskiego programu przygotowanego przez pracowników Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr Emila Cyrana w Lublińcu z oddz.Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia.

Zobacz w galerii !!!

Szkolenie miało ma na celu wznowienie aktywności długoletnich uczestników Ruchu Abstynenckiego,którzy z różnych powo ... czytaj więcej
poprzedna strona [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  następna strona
Serwisy internetowe, sklepy on-line, systemy CMS dla Twojej firmy