Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
RZSKA - strona główna
Szkolenie dla Liderów Klubowych - ”Przemoc i co dalej” Szkolenie dla Liderów Klubowych - ”Przemoc i co dalej”W dniu 20.01.2007 RZSA Województwa Śląskiego zorganizował szkolenie dla Liderów Klubowych - ”Przemoc i co dalej”. Szkolenie adresowane było do klubowiczów pełniących obowiązki gospodarzy aby byli przygotowani do udzielenia informacji osobom zwracającym się o pomoc w temacie przemocy.
Szkolenie - Motywacja do trzeźwego życia cz.1 Szkolenie - Motywacja do trzeźwego życia cz.1Zarząd RZSKA Województwa Śląskiego informuje, że dn.25.11.2006 r odbyło się szkolenie dla liderów klubowych na temat : „Motywacja do trzeźwego życia”.Szkolenie skierowane było do osób posiadających dłuższy staż abstynencki, tak aby mogły poprowadzić w swoich Stowarzyszeniach Grupy Wsparcia. Szkolenie można również potraktowane jako element rozwoju osobistego i z tego powodu było wskazane do wszystkich, którzy chcą umacniać swoją trzeźwość.Szkolenie jest dwuczęściowe, i tak : I ... czytaj więcej
Konferencja w Teresinie organizowana przez PARPA Konferencja w Teresinie organizowana przez PARPA

Zobacz w galerii !!!


W dniach 18-19 listopada 2006 roku w Teresinie k/ Warszawy odbyła się Konferencja Szkoleniowa dla przedstawicieli Stowarzyszeń i Klubów Abstynenckich. Konferencje zorganizowała Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.Około 200 przedstawicieli ruchu trzeźwościowego w Polsce w tym 16 osób ze Stowarzyszeń wchodzących w skład RZSKA Województwa Ślaskiego miało możliwość dokonania wymiany doświadczeń ale ró ... czytaj więcej
Szkolenie dla Liderów Klubowych - Zarządzanie Stowarzyszeniem Szkolenie dla Liderów Klubowych - Zarządzanie StowarzyszeniemW pażdzierniku 2005 r. RZSKA zorganizował Szkolenie dla Liderów Klubowych - Zarządzanie Stowarzyszeniem.
Szkolenie współfinansowane przez ROPS Województwa Śląskiego zorganizowano w Zakopanem.
Posiedzenie  Zarządu PRRA Posiedzenie Zarządu PRRA17.11.2006 roku w Ośrodku Szkoleniowym „Kuźnia Napoleońska” w Teresinie pod Warszawą odbyło się posiedzenie Zarządu PRRA.Posiedzenie połączone było ze szkoleniem.Uczestniczyli w nim członkowie zarządu PRRA: Sylwester Staniszewski ,Andrzej Ciliński,Kazimierz Wencel ,Andrzej Netkowski.Obecni byli również zaproszeni goście, przedstawiciele Stowarzyszeń i Klubów Abstynenckich a wsród nich Regionalny Związek Stowarzyszeń Klubów Abstynenckich Województwa Śląskiego.


poprzedna strona [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  
Serwisy internetowe, sklepy on-line, systemy CMS dla Twojej firmy