Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
RZSKA - strona główna
Obóz integracyjny w Wiśle 2018 rok Obóz integracyjny w Wiśle 2018 rok
RZSA Województwa Śląskiego otrzymał dotację z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Województwa Śląskiego na organizację obozu integracyjnego. W ramach tego zadania w dniach 12-22 listopada 2018 roku w Ośrodku Wypoczynkowym "U Fojta" w Wiśle odbył się obóz integracyjny z elementami treningu interpersonalnego.
Uczestniczyło w nim 20 osób z dziesięciu stowarzyszeń.
"Wspólnie znaczy lepiej"
Projekt dofinansowany był ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich FIO 2018.
Zajęcia szkoleniowo - warsztatowe odbywały się w Hotelu "KINGA" w Żarkach - Letnisko w dwóch cyklach tj. 09-12.VIII. oraz 06-09.IX.2018r.
W ramach tego udział wzięło 20 osób z dziesięciu stowarzyszeń (z regionu śląskiego - 14, regionu dolnośląskiego - 4 oraz ziemi częstochowskiej - 2)
Szkolenia organizowane było przez RZSA Województwa Śląskiego - dofinansowane przez Krajową Radę Związków i Stowarzyszeń Abs ... czytaj więcej
Obóz integracyjny w Wiśle 2016 rok Obóz integracyjny w Wiśle 2016 rok
Obóz integracyjny z elementami treningu interpersonalnego w Wiśle wg. projektu "Wspólnie znaczy lepiej” w dniach 13-23.11.2016r.
Obóz był dofinansowany z środków Województwa Śląskiego.
Obóz integracyjny (galeria zdjęć)


Szkolenia w Katowicach 2016 rok Szkolenia w Katowicach 2016 rok
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej oraz Regionalny Związek Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Śląskiego zorganizował szkolenie „Jak pisać projekty”.
Szkolenia odbyły się w siedzibie Katowickiego Stowarzyszenia Trzeźwościowego „Jędruś” w dniach 29 września oraz 6 października.

Szkolenie w Małym Cichym Szkolenie w Małym Cichym
W dniach od 21.09. do 27.09.2015 roku odbył się cykl szkoleń w Pensjonacie "Kantek" w Małym Cichym 16.
Foto galeria z szkolenia
Szkolenia odbywały pod patronatem Krajowej Rady Związków i Stowarzyszeń Abstynenckich ze Związkami Wojewódzkimi w ramach Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich FIO 2015 - Projektu "Wspólnie znaczy lepiej".
Tematami szkoleń były:
1. Szkolenie I - Pierwszy kontakt z osobą uzależnioną, skutec ... czytaj więcej
Szkolenie w Wiśle Jaworniku Szkolenie w Wiśle Jaworniku
W dniach od 16.11. do 22.11.2014 roku odbyło się szkolenie w ośrodku szkoleniowo –wypoczynkowym ,,Ufojta” w Wiśle Jaworniku zorganizowane przez Regionalny Związek Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Śląskiego . W szkoleniu brało udział 30 osób reprezentujących Stowarzyszenia Abstynenckie z terenu województwa śląskiego zrzeszone w RZSA woj. śląskiego .
Tematami szkolenia było ;
1. Role dzieci w rodzinach alkoholowych a sposób oddziaływania terapeutycznego w celu lepszego motywow ... czytaj więcej
[1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  następna strona
Serwisy internetowe, sklepy on-line, systemy CMS dla Twojej firmy