Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
RZSKA - strona główna
 Szkolenie -  „Działalność gospodarcza i odpłatna, działalność statutowa, prawo pracy w stowarzyszeniach” Szkolenie - „Działalność gospodarcza i odpłatna, działalność statutowa, prawo pracy w stowarzyszeniach”


W dn. 8 grudnia 2007 roku w siedzibie RZSA w Piekarach Ślaskich odbyło się kolejne i ostatnie szkolenie w ramach Ogólnopolskiego projektu realizowanego przez PARPA,PRRA i RZSA. Tematem była:„Działalność gospodarcza i odpłatna, działalność statutowa, prawo pracy w stowarzyszeniach”.Szkolenie prowadził Krzysztof Smug.Realizowany był III MODUŁ cyklu szkoleń.

Szkolenie - „Budowanie i zarządzane zespołem, zarządzanie projektowe w stowarzyszeniu” Szkolenie - „Budowanie i zarządzane zespołem, zarządzanie projektowe w stowarzyszeniu”


W dn.24-25 listopada 2007 w siedzibie RZSA w Piekarach Ślaskich odbyło się szkolenie w ramach Ogólnopolskiego projektu realizowanego przez PARPA,PRRA i RZSA.
Temat - „Budowanie i zarządzane zespołem, zarządzanie projektowe w stowarzyszeniu”.Szkolenie prowadziła Gosia Stępień-Dudek
Szkolenie - „Źródła finansowania organizacji pozarządowych, zarządzanie finansami stowarzyszenia”. Szkolenie - „Źródła finansowania organizacji pozarządowych, zarządzanie finansami stowarzyszenia”.


W dn.10 i 11.11.2007 w siedzibie RZSA w Piekarach Ślaskich odbyło się kolejne szkolenie w ramach Ogólnopolskiego projektu realizowanego przez PARPA,PRRA i RZSA.
Temat: „Źródła finansowania organizacji pozarządowych, zarządzanie finansami stowarzyszenia”.Szkolenie prowadziła Wioletta Gawrońska
Szkolenie w Wiśle organizowane przez RZSA i ROPS Szkolenie w Wiśle organizowane przez RZSA i ROPS

Foto ze szkolenia ze strony Rudzkiego Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich “Zdrowe Życie” !!!

W dn. od 6.10 do 13.10.2007 r.Regionalny Związek Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Ślaskiego wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej Województwa Ślaskiego zorganizował szkolenie w Wiśle.Szkolenie przeznaczone było dla liderów klubowych- przygotowujące ich do prawidłowego sposobu zarządzania Stowarzyszeniami.W pro ... czytaj więcej
Trening interpersonalny prowadzony przez dr.Ireneusza Kaczmarczyka w ramach Ogólnopolskiego Projektu PARPA Trening interpersonalny prowadzony przez dr.Ireneusza Kaczmarczyka w ramach Ogólnopolskiego Projektu PARPA

Zobacz w galerii !!!

W dn.17.18.19.20.wrzesień 2007 roku w siedzibie RZSA Województwa Śląskiego w Piekarach Ślaskich odbyło się kolejne szkolenie organizowane przez Ogólnopolskie Porozumienie Związków i Regionalnych Stowarzyszeń Abstynenckich „Polska Rada Ruchu Abstynenckiego” wspólnie z Państwową Agencją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Warszawie w projekcie pt. „Wzmocnienie kadry klubów/stowarzyszeń abstynenc ... czytaj więcej
Szkolenie : „Prowadzenie doradztwa dla bezrobotnych , wolontariat jako forma aktywizacji społecznej oraz prace użyteczne społecznie” Szkolenie : „Prowadzenie doradztwa dla bezrobotnych , wolontariat jako forma aktywizacji społecznej oraz prace użyteczne społecznie”

Zobacz w galerii !!!

W dniu 14 i 15.07.2007 r.w siedzibie RZSA Województwa Śląskiego w Piekarach Śląskich odbyło sie II szkolenie z II Modułu organizowane przez Polską Radę Ruchu Abstynenckiego we współpracy z Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich „ OPUS” w Łodzi.
Szkolenie prowadziła Pani Anna Lewandowska z "OPUS" w Skierniewicach.

poprzedna strona [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  następna strona
Serwisy internetowe, sklepy on-line, systemy CMS dla Twojej firmy