Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
RZSKA - strona główna
Szkolenie w zarządzaniu stronami internetowymi Szkolenie w zarządzaniu stronami internetowymi


W dn.16 listopada w siedzibie RZSA Województwa Śląskiego w Piekarach Śląskich przy ul.Damrota 19 odbyło się szkolenie w obsłudze stron internetowych w systemie CMS.Szkolenie prowadził autor tego systemu Łukasz Piec.Szkolenie było przeznaczone dla wszystkich chętnych,którzy biorą udział w realizowanym projekcie "Strona internetowa dla każdego Stowarzyszenia",ale również dla wszystkich chętnych nie biorących udziału w tym projekcie.
Szkolenie było bezpłatne.
Szkolenie - Wisła 2008 Szkolenie - Wisła 2008

W dn.04.10 - 11.10.2008 r.RZSA zorganizował Obóz terapeutyczny w Wiśle.

Szkolenie było prowadzone w/g autorskiego programu przygotowanego przez pracowników Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. dr Emila Cyrana w Lublińcu z oddz.Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia.

Zobacz w galerii !!!

Szkolenie miało ma na celu wznowienie aktywności długoletnich uczestników Ruchu Abstynenckiego,którzy z różnych powo ... czytaj więcej
 Szkolenie -  „Działalność gospodarcza i odpłatna, działalność statutowa, prawo pracy w stowarzyszeniach” Szkolenie - „Działalność gospodarcza i odpłatna, działalność statutowa, prawo pracy w stowarzyszeniach”


W dn. 8 grudnia 2007 roku w siedzibie RZSA w Piekarach Ślaskich odbyło się kolejne i ostatnie szkolenie w ramach Ogólnopolskiego projektu realizowanego przez PARPA,PRRA i RZSA. Tematem była:„Działalność gospodarcza i odpłatna, działalność statutowa, prawo pracy w stowarzyszeniach”.Szkolenie prowadził Krzysztof Smug.Realizowany był III MODUŁ cyklu szkoleń.

Szkolenie - „Budowanie i zarządzane zespołem, zarządzanie projektowe w stowarzyszeniu” Szkolenie - „Budowanie i zarządzane zespołem, zarządzanie projektowe w stowarzyszeniu”


W dn.24-25 listopada 2007 w siedzibie RZSA w Piekarach Ślaskich odbyło się szkolenie w ramach Ogólnopolskiego projektu realizowanego przez PARPA,PRRA i RZSA.
Temat - „Budowanie i zarządzane zespołem, zarządzanie projektowe w stowarzyszeniu”.Szkolenie prowadziła Gosia Stępień-Dudek
Szkolenie - „Źródła finansowania organizacji pozarządowych, zarządzanie finansami stowarzyszenia”. Szkolenie - „Źródła finansowania organizacji pozarządowych, zarządzanie finansami stowarzyszenia”.


W dn.10 i 11.11.2007 w siedzibie RZSA w Piekarach Ślaskich odbyło się kolejne szkolenie w ramach Ogólnopolskiego projektu realizowanego przez PARPA,PRRA i RZSA.
Temat: „Źródła finansowania organizacji pozarządowych, zarządzanie finansami stowarzyszenia”.Szkolenie prowadziła Wioletta Gawrońska
Szkolenie w Wiśle organizowane przez RZSA i ROPS Szkolenie w Wiśle organizowane przez RZSA i ROPS

Foto ze szkolenia ze strony Rudzkiego Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich “Zdrowe Życie” !!!

W dn. od 6.10 do 13.10.2007 r.Regionalny Związek Stowarzyszeń Abstynenckich Województwa Ślaskiego wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej Województwa Ślaskiego zorganizował szkolenie w Wiśle.Szkolenie przeznaczone było dla liderów klubowych- przygotowujące ich do prawidłowego sposobu zarządzania Stowarzyszeniami.W pro ... czytaj więcej
poprzedna strona [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  następna strona
Serwisy internetowe, sklepy on-line, systemy CMS dla Twojej firmy